חתן כלה >>> איפור כלות >>> קטי טאורל KT Makeup >>> הטיפ של קטי

תפריט

איפור כלות - קטי טאורל KT Makeup - הטיפ של קטי

 

לחות

קרם לחות הוא חומר שמאזן את העור מבחינת כמויות השומן והמים שנמצאים על עור הפנים. תפקיד קרם הלחות לשפר את מראה העור לפני תחילת האיפור. כיום תוכלי למצוא קרמים שונים המגיעים כספריי, סרום, תחליב ועוד. את קרם הלחות מומלץ למרוח על העור בתנועות סיבוביות אל תוך העור (כמובן שעל עור נקי).

טיפ של קטי – מומלץ למרוח על עור הפנים קרמים העשויים ממרכיבים טבעיים כמו שמן זרעי ענבים, חמאת שיאה, שמן שקדים  ועוד.

 

פריימר

פריימר הינו מוצר המכין את עור הפנים לקראת האיפור, ומשפר את המרקם והצבע של העור. כמו כן מוסיף עמידות לאיפור. פריימר מגיע כקרם וסרום. את הפריימר יש למרוח לאחר מריחת קרם לחות עם מברשת מייק-אפ.

טיפ של קטי - כדי לבחור את הפריימר הנכון ביותר עבורך, עלייך לחשוב מה את רוצה לשפר בעור שלך וכך תוכלי לכוון לפריימר שמטרתו להתמקד בנקודה הזו.

 

מייק-אפ

מייק-אפ הינו הבסיס שיגרום לך למראה עור אחיד ויכסה את הפגמים בעור הפנים, ומטרתו ליצור מראה נקי לאיפור. המייק-אפ מגיע כמוצק, נוזלי וכפודרה. מומלץ למרוח את המייק-אפ עם מברשת כדי לקבל כיסוי אחיד ומראה מושלם.

טיפ של קטי - מומלץ לשים מייקאפ עם מברשת כדי לחסוך יותר מהחומר, ההתאמה של הצבע מדוייקת יותר, לוק נקי וכיסוי עור מושלם.

 

קונסילר

מייקאפ מיוחד לאזור העיניים, בדרך כלל עם יותר לחות וכיסוי. הקונסילר נועד לכסות ולטשטש כהות מתחת לעיניים. הקונסילר מגיע בסטיק, נוזל או קרם, אותו מורחים עם מברשת מתחת לעיניים.

טיפ של קטי - תתאימי את הגוון של הקונסילר לגוון של הכהות שאת רוצה לטשטש, אם הקונסילר בהיר מדיי יכול לגרום למראה אפור.

 

פודרה

פודרה הינה מוצר אבקתי ומטרתו לאחד את הפנים ולקבע את המייק-אפ. הפודרה מגיעה כאבקה, בתפזורת או כאבן. מומלץ למרוח אותה היטב על הפנים חוץ מאזור העיניים.

טיפ של קטי - המברשת משפיעה על כיסוי וגימור של הפודרה, לכיסוי גבוה יותר השתמשי במברשת דחוסה ועגולה.

 

ברונזר

ליצור מראה נקי ובריא של העור. לשימוש במסגרת הפנים בהתאם לצורה.

טיפ של קטי – את הברונזר מומלץ לבחור בגוון כהה לא יותר משתי רמות מגוון עורך וחשוב שיהיה מטושטש.

 

שימר

שימר הינו מוצר הנועד לתת לך מראה עור זוהר כמו של כוכבת קולנוע על השטיח האדום. השימר מגיע כאבקה, אבן, תפזורת או כקרם. את השימר יש למרוח על עצמות הלחיים ובאזורים נוספים בהתאם למבנה הפנים.

טיפ של קטי – את השימר יש לבחור בגוון בהיר לא יותר משתי רמות מגוון עורך וחשוב שיהיה מטשטש.

 

סומק

הסומק הינו מוצר המדמה את ההסמקה הטבעית של עור הפנים. סומק לרוב מגיע בגוונים ורדרדים,אפרסק או סגלגלים ונועד בכדי לתת מראה בריא לפנים, לאחר שנטרלת אותו עם המייק-אפ. הסומק מגיע כאבקה, אבן, תפזורת או כקרם. יש לטפוח אותו קלות על הלחיים למראה מושלם.

טיפ של קטי - כדי למצוא את המיקום הנכון לסומק, חייכי והתחילי להניח אותו עם המברשת על הנקודה הגבוהה ביותר על העור הפנים.

 

מסקרה

מסקרה ידועה כמברשת בעלת צבע הצובעת את הריסים, מעבה אותן, משפרת את העיגול ונותנת להן נפח ואורך. המסקרה ממסגרת את העיניים ונותנת להן מראה פתוח.  מומלץ להשתמש במסקרה בסוף האיפור. את המסקרה ניתן למצוא בגוונים שונים כמו – שחור, כחול, חום ועוד.

טיפ של קטי - אזור העיניים הינו רגיש מאוד, לכן חשוב להחליף את המסקרה כל חודשיים שלושה מרגע הפתיחה.

 

אייליינר

אייליינר הינו מוצר תוחם לעיניים ותפקידו למסגר ולהגדיל את העיניים. האיילינר מגיע כנוזל, עיפרון, ג'ל, טוש ועוד. את האייליינר ניתן למרוח על קו הריסים או קו העין, לפי המראה הרצוי.

טיפ של קטי – לפני בחירת  האייליינר חשוב ביותר להתנסות ולהבין מה יותר נוח וקל לך לשימוש.

 

צלליות

צבע לאזור העיניים, ניתן לאפר בו את העיניים בצבעים ובסגנונות שונים. מגיע כאבקה דחוסה או קרם במגוון גימורים. ניתן להשתמש בה לאזור העיניים עם מברשות שונות על פי המראה הרצוי.

טיפ של קטי – השתמשי בצבעים נועזים הם יכולים להעצים את היופי של עינייך, התאימי לצבע עינייך.

 

ליפסטיק

ליפסטיק הוא צבע לאזור השפתיים. ניתן לאפר בו את השפתיים למראה מושלם ונקי. הליפסטיק מגיע כסטיק או נוזל. ניתן להשתמש בה על השפתיים אחרי תיחום מדוייק.

טיפ מקטי – תעזי להשתמש בצבע! אודמים בתת גוון אדום עוזרים למראה שיניים לבנות יותר.

 

ליפסגלוס

הליפסגלוס הינו מוצר נוזלי  ומבריק לשפתיים. תפקידו לתת לשפתיים מראה נוצץ ומואר. הוא מטשטש קילופים ונותן מראה של שפתיים נפוחות. הליפגלוס מגיע כנוזל עם מברשת או ספוג. את הליפגלוס מורחים בעדינות על שפתיים יבשות או כגימור מעל האודם.

טיפ של קטיהשתמשי במעט חומר בכדי לקבל יותר עמידות והרגשה נעימה

 

צור קשר